Bayanları Azdıran Parfümler

Girdiğiniz her ortamda bütün gözlerin sizin üstünüzde olmasını sağlayan bir tek neden var; o da bayanları azdıran parfümler kullanıyor olmanızdır. İçindeki cinsel dürtüyü etkileyen ana bileşeni sayesinde ortama kısa sürede yayılan bu parfümler sizi bir anda ilgi odağı yapabilir. Bütün gözlerin üzerinde olmasından rahatsızlık duymuyorsanız tam size göre bir parfüm.

Solunum yoluyla burun kanallarından geçen azdırıcı etki kadınların merkezi sinir sistemlerini harekete geçirerek sonu mutlu biten geceler hazırlayabilir. Vücuda teması konusunda hiçbir yan etkisi olamayan bu parfümler sıkıldıktan sonra birkaç gün etkisini devam ettirmektedir. Direk olarak fizyolojik etki yaptığı için bu ürünlerden etkilenmeyecek hiçbir kadın yoktur.

Bayanları azdıran parfümler piyasaya çıkmadan önce birçok testten geçirilir. Testlerden % 100 başarı sağlayan ürünler satışa çıkarılır. Tarım bakanlığı tarafından izinleri verilen ürünlerin hiçbir etkisi yoktur. Bu parfümlerin ülkemizde son yıllarda satışı bir hayli fazla olmaktadır. Bir ürünün çok satılması demek işe yaradığını ve kullanıcısını memnun ettiği anlamına gelmektedir.

Bu ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken nokta ürünlerin kaçak olmamasıdır. Azdıran parfüm diye şişenin içinde boş su almak da var. O yüzden kalitesinden emin olduğunuz büyük bir firmadan alışveriş yapmanızda yarar var. Bayanları azdıran parfümlerin bir tek yan etkisi vardır; o da diğer erkeklerdir, bu kadar çok bayanın gözü sizin üzerinizdeyken kıskanç erkeklere dikkat edin.

Afrodizyak Salgılayan Parfümler

Afrodizyak, kişilerin düzenli ya da düzensiz cinsel hayatları konusunda önemli etkileri bulunan ilaçlara, yağlara, yüksek besin değerli gıdalara, bitkilere kısacası her şeye verilen genel addır. Afrodizyak, gizlenmiş ya da zaten var olan cinsel arzuları uyarıcı bir etkiye sahiptir. Adını Yunan mitolojisinde herkes tarafından güzelliği ve çekiciliğiyle bilinen, Yunan tanrıçası Afrodit’ten aldığı söylentiler arasındadır.

Geçmiş dönemlerde, oldukça ayıp karşılanan ve gizli gizli satışa sunulan afrodizyak etkili parfüm ürünleri; şimdilerde geniş bir pazara yayılmış durumdadır. Bu durum çok riskli bir hal almaya başlamıştır. Çünkü her önüne gelen afrodizyak etkili ürünlerin satışını yapmaktadır. Sorun sadece satış yapmakta değil, piyasada yüksek miktarlarda sahte ürün bulunmasıdır.

Genellikle ilaçlar, besinler ve parfümler üzerinden gidilen satışlarda, sahte ya da gerçek ürünleri ayırt etmek çok zor bir durumdur. Bunları ayırt etmekten ziyade, merdiven altı gibi yerlerden ucuza almak yerine, daha kurumsal ve güvenilir markalardan almak sizin lehinize bir sonuç verecektir. Aksi takdirde paranızın yanında, sağlığınızda büyük bir risk altına girecektir. Ayrıca, bu ürünlerin orijinallerinin alındıktan sonra dozuna da çok dikkat etmek gerekmektedir.

Çünkü afrodizyak etkili ürünlerin, yeterli dozu cinsel performans arttırırken; aşırı dozları cinsel performansın düşmesine sebep olmakla birlikte; bilinçsiz kullanımlarda uzun süreli ya da kalıcı etkiler ortaya çıkarmaktadır. Hatta gerekirse özellikle cinsel sorunları olan kişiler ya da çiftler, bu maddenin alımıyla alakalı olarak uzmanlara danışmalı ve yardım almalıdırlar.

Afrodizyak Parfüm Etkileri

Afrodizyak, genelde damla şeklinde satılmaktadır. Ucuz olanlarına dikkat etmek gerekir çünkü etki göstermeyebilir. Afrodizyak kullanımının en etkili olduğu durum, daha önce ilişkiye girmiş fakat istenilen sonuçları alamayan kişiler üzerinedir. Afrodizyağın zevk verici, arzulayıcı etkilerinden faydalanılmak istenir. Afrodizyak etkisi bulunduran esans içerikli yağların çoğu, genel olarak parfümlerde kullanılmaktadır.

Bunun önemli bir avantajı vardır çünkü beyin koku alma üzerine çok etkili duyulara sahiptir. Alınan ve hissedilen kokularla; duygular, arzular ve cinsellik isteği üst derecelere ulaşabilmektedir. Bu etkilerin büyük bir kısmı erkeklerin doğasında bulunur fakat bayanlar için aynı şey söylenememektedir. Bu yüzden parfümlere afrodizyak etkili maddeler eklenmektedir. Eklenen afrodizyak maddelerden başta bayanlar, sonra erkekler etkilenmektedir.

Bunların dışında afrodizyak etkili bayan azdırıcı parfümlerin fayda ve zararları aşağıdaki gibidir:

-Doz aşımı olmadığı durumlarda, hiç bir yan etkisi ya da alerjik reaksiyonları bulunmaz.

-Kullanan kişilerde dişilik ve erkeklik özelliklerini arttırır. Aynı zamanda çiftler arasında, daha önce yaşanmamış arzu ve isteklerin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

-Karşı cins ile yakınlaşmanızı, daha çok ilgi duymanızı ve size karşı ilgi duyulmasını sağlar.

-Cinsellik dışında sosyal ortamlarda yani çalışma hayatı, özel gün, kutlama gibi zamanlarda, saygınlığınızın artmasına olumlu etkide bulunur.

-Diğer parfüm kokularına göre tene daha çok uyum sağlarlar.

-Bu tür parfümleri kullanan kişilerde mutluluk, enerji ve yaşama isteği gibi güzel ve özel duygular gözlenmektedir.

Son olarak afrodizyak etkili parfümlerin hangi kokulardan meydana geldiğini ve bu kokuların etkilerinden söz edelim. Öncelikli olarak bu parfümlerin kalıcı olması ve etrafa yayılabilmesi için özel bölümlere sıkılması ya da sürülmesi gerekmektedir. Bu bölümler, kulak arkası, ense, boğaz ve el bilekleri olarak sıralanmaktadır.

Performans ve cinsel isteğin artmasına katkıda bulunan ilk koku, vanilya esanslı kokulardır. Devamında ise, baharatlı ve çiçeksi kokular gelmektedir. Bu kokulardan bazıları; yasemin çiçeği, ylang ylang, sandal ağacı, misk, manolya, lavanta, mine çiçeği, tarçın, yanık şeker, portakal ve yeşil elma kokularıdır. Bu kokular hafif ve doğal kokular olduğu için çok tercih edilmektedir. Bayanları azdıran parfümler için sitemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.